Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu

Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu – Teoria Ogólna

Hej. Nagrałem krótki filmik video o tym jak doprowadzić kobietę do orgazmu.

Jak Doprowadzic Kobiete Do Orgazmu

Opisuję w nim poszczególne etapy z poznaniem się włącznie. Najważniejsze w tym krótkim filmie są poszczególne etapy i to, że należy je przechodzić po kolei. 

Cały proces może trwać nawet godzinę lub oczywiście znacznie dłużej (niektórym zajmuje to miesiące czy lata), w zależności od tego jak dobry jesteś i jak dogadujesz się z kobietami oraz na jaką kobietę trafisz / trafiłeś.

Bardzo ważne również jest to, żebyś zrozumiał, że najważniejszą strefą erogenną kobiety jest mózg (to jest jak centrum dowodzenia; pozostałe strefy, takie jak łechtaczka, to tak jakby tylko narzędzia w rękach mózgu do osiągnięcia orgazmu), oraz to, że kobieta musi czuć się zrelaksowana i bezpieczna.

Kolejną ważną sprawą jest „rozgrzanie” ciała, gdyż bez tego też będą nici z sukcesu.

W przenośni i dosłownie pewne części ciała kobiety muszą się najpierw naoliwić, zanim zaczną pracować.

O to video:

Poniżej powinieneś widzieć formularz do zapisu na wspomniany przeze mnie w filmie kurs, ale jeśli tak nie jest, kliknij na tytuł tego artykułu lub tutaj -> Sztuka Dotyku – Strefy Erogenne Kobiet

Link Do Książki (jeśli chcesz zaprowadzić ją na szczyt już dzisiaj) -> Sztuka Ekstazy Oralnej

Zapewne jeszcze wrócę do tematu.

Mam nadzieję, że wiesz jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Jeśli nie – obejrzyj uważnie moje wideo jeszcze raz i kliknij w któryś z powyższych linków.

Pozdrawiam

Look

P.S. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, prześlij go znajomym (jeśli się nie wstydzisz) albo umieść na wykop.pl, facebook’u, jakimś forum lub gdzie się da 😉 Dzięki.

<- Seks Oralny    Czy Feromony Działają ->

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe słowa kluczowe:

Share It!Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on RedditShare on TumblrShare on StumbleUponShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneDigg thisBuffer this pageFlattr the authorPrint this page

Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu

http://www.propickupartist.pl/jak-doprowadzic-kobiete-do-orgazmu/
Jak Doprowadzić Kobietę Do Orgazmu - Teoria Ogólna

Książka wspomniana w filmie: http://sztuka-ekstazy-oralnej.pl/

Darmowy Dostęp Do Kursu "STREFY EROGENNE KOBIET -- SZTUKA DOTYKU": http://www.propickupartist.pl/strefy-erogenne-kobiet-sztuka-dotyku/

Nakręciłem ten filmik gdyż wielu facetów nie rozumie, że szersze spojrzenie na sprawy seksualne ma tak duże znaczenie. Kobieta która jest zrelaksowana, ma do Ciebie zaufanie i odpowiednio nastawiona psychicznie

Dla facetów orgazm to prosta sprawa.

Pobudzenie, seks, koniec, spać.

Większość mężczyzn może mieć tylko jeden typ orgazmu ... po których zazwyczaj tracą erekcję tymczasowo, zanim znowu mogą się kochać.

Kobiety jednak mogą mieć wiele różnych rodzajów orgazmów.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta

Wahają się od tych, które są ledwo zauważalne dla jej faceta, po te w trakcie których laski krzyczą, dostają drgawek nóg i całego ciała, a nawet moczą łóżko (orgazm z wytryskiem).

Istnieje wiele orgazmów Pomiędzy tymi skrajnościami !

I ... w przeciwieństwie do mężczyzn, typ orgazmu, który ma kobieta jest niemal w 100% kontrolowany przez jej partnera seksualnego! ( czyli Ciebie )

Jednym z pierwszych kroków do tego żeby obdarowywać swoją dziewczynę najsilniejszymi orgazmami jej życia jest uświadomienie sobie, że masz nad tym kontrolę.

Masz szczęście.

Chodzi mi o to , że nigdy nie powinno się winić swoją dziewczynę za to, że nie dochodzi. Zawsze bądź uczciwy wobec niej i siebie, i zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś w stanie seksualnie ją zaspokoić .

Porozmawiajmy o niektórych rodzajów orgazmu, których kobiety doświadczają.

W tym artykule zajmiemy się dwoma podstawowymi rodzajami, a mianowicie łechtaczkowym i pochwowym, który dzieli się na jeszcze inne, ale o tym w innym artykule na moim blogu Pro Pick Up Artist lub na tym kanale Youtube.

Łechtaczkowy jest tym bardziej popularnym i łatwiej osiąganym przez większość kobiet. Powstaje oczywiście poprzez drażnienie łechtaczki. Odbywać się to może przy różnych pozycjach w czasie seksu (jeśli nie wiesz gdzie jest łechtaczka, opisuję to zarówno w moim kursie jak i książce - linki powyżej), w trakcie pieszczot ręką oraz oczywiście podczas seksu oralnego (o czym jest moja w/w publikacja - Sztuka Ekstazy Oralnej).

Ta ostatnia metoda jest najprostsza i najbardziej skuteczna, dająca jednocześnie wcześniej przeze mnie wspomniane drgawki.

Orgazm pochwowy dla większości przedstawicielek płci pięknej jest trudniejszy do osiągnięcia i powstaje na wskutek drażnienia punktu G (odsyłam do mojej książki) oraz punktów znajdujących się głębiej w pochwie - wszystko zależy od danej kobiety. Niektóre potrzebują drażnienia wszystkich tych punktów, niektóre poszczególnych z nich. Zawsze warto jest na ten temat porozmawiać, gdyż mimo, że może to być na początku trochę wstydliwe i mało romantyczne, jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na to, żeby dowiedzieć się jak doprowadzić kobietę do orgazmu.

11 Responses

 1. Pingback: Paweł
 2. Maks 22-12-2013 / 04:34

  Wiecie, że 99 procent mężczyzn nie ma pojęcia jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Przeciętny mężczyzna nie wie jak przedłużyć stosunek, brakuje mu umiejętności jak być dobrym kochankiem. Ponieważ o tym jak być dobrym w łóżku nie dowiemy się od rodziców, ani z filmów dla dorosłych, warto nauczyć się dawać kobiecie całą rozkosz na jaką zasługuje.

 3. Pingback: Ania
 4. Pingback: Marek
 5. Kasia 06-01-2014 / 22:25

  Umów się ze mną :*

 6. Kris 11-02-2014 / 21:29

  Zajebiste – niby proste, ale robi różnicę – działa 😀 Dzięki!

 7. por 13-02-2014 / 09:10

  YEAH

 8. Michał 14-03-2014 / 14:03

  Jesteś moim idolem a od kiedy przeczytałem Twoją książkę mogę powiedzieć tylko tyle, że cieszę się, że moja dziewczyna Cię nie zna 😀

 9. Krystian 15-03-2014 / 07:04

  Bardzo fajnie wszystko opisane a książka jest super. Tak trzymaj.

 10. Ona 08-07-2014 / 07:31

  Bardzo ogólne, ale faktem jest, że wielu mężczyzn tego nie rozumie, więc dobrze, że o tym mówisz. Może w końcu któryś się nauczy 😉 Pozdrawiam

 11. Patryk 17-01-2015 / 23:33

  Super filmik i artykuł, na pewno się przyda 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Comments links could be nofollow free.