„Strefy Erogenne Kobiet – Sztuka Dotyku” – Lekcja 1v.2

Witaj na pierwszej lekcji kursu „Strefy

Erogenne Kobiet – Sztuka Dotyku”.

 

Dotyk jest niezmiernie ważnym elementem kontaktów z kobietami. Mówi on o Tobie wiele i potrafi sprawić, że słowa nie są już potrzebne.

Możesz dotykać kobiety na różnym etapie znajomości i mając różne intencje. Nawet delikatne muśnięcie w odpowiednim miejscu i czasie może zmienić Twoją koleżankę w dziewczynę, która jest Tobą zainteresowana. To samo dotyczy kobiet, których nie znasz.

Wiedzę, którą Ci przekażę będziesz mógł stosować zarówno przy poznawaniu nowych kobiet, w trakcie eskalacji dotyku, uwodzenia, gry wstępnej, seksu a nawet po nim.

Dostaniesz ode mnie bardzo potężne i skuteczne techniki, przedstawione tak abyś nauczył się ich szybko i od razu mógł zacząć je stosować. Wybrałem te aspekty, które są mało znane (o niektórych z nich przeczytasz tylko tutaj) i które dadzą Ci błyskawiczne rezultaty.

Stosuj ją mądrze a będzie niezwykle skutecznym narzędziem w Twoich kontaktach z płcią piękną.

Zaczniemy od części ciała do których masz dostęp nie będąc (jeszcze) w stosunkach intymnych z dziewczyną (tzw. „miejsc publicznych”) .

Na początek dostajesz ode mnie niezwykłą tajemnicę, gdyż chcę, żeby dobrze utkwiła Ci w pamięci. Praktycznie nikt o tym nie pisze a moc tej strefy jest niesamowicie wielka.

RĘCE!!!

A dokładnie ich wewnętrzne części, w tym dłonie, od których można zacząć dotyk, ale to zależy od sytuacji. Np. możesz poprosić ją, żeby podała Ci rączkę, gdyż chcesz np. zobaczyć jej pierścionek albo poczytać jej z ręki. Nie musisz wcale tego umieć – wystarczy, że muśniesz ją delikatnie po niej i powiesz coś zabawnego w stylu „Tutaj masz linię ubrań – jest krótka a tzn., że powinnaś je już zdjąć” albo inną mniej zaczepną rzecz, w zależności od tego co czujesz, że będzie odpowiednie. Truizm w stylu „Jesteś taka, że czasami po prostu masz ochotę się upić” też da radę w tego typu sytuacji.

Jeśli chodzi o zewnętrzne części rąk, to są one również wrażliwe, zwłaszcza dłonie i ramiona, które przechodzą na obojczyki i okolice obręczy barkowych (poziome części ciała między ramionami a szyją). Delikatne muskanie palcem tych okolic może spowodować przyjemny dreszczyk, co z pewnością jest przyjemną składową całego procesu.

Jednak największą moc ma prowadzenie delikatnego dotyku i muskanie wewnętrznej powierzchni ręki, zaczynając od dłoni, poprzez nadgarstek, przedramię aż po górną część ręki mniej więcej do wysokość pachy (stąd np. robisz możesz przejść na zewnątrz). Dotykaj delikatnie muskając opuszkami palców, głównie w kierunku j.w., ale w dół też możesz polecieć. Możesz wykorzystać to w tańcu, zwłaszcza w sytuacji kiedy jesteś za nią.

Robiąc tak widzę na twarzach dziewczyn minę pt. „Wow – nie wierzę” (czasami po prostu to mówią) połączone z tym spojrzeniem, które chcesz zobaczyć. I o to chodzi. Już coś takiego potrafi sprawić, że będzie Twoja a na pewno znacznie ułatwi ciąg dalszy.

Ręce to tylko część całej eskalacji dotyku, zatem nie skupiaj się tylko na nich i nie masuj ich jakby ktoś Ci zapłacił za masaż.

Wszystko subtelnie i z umiarem.

Przy najbliższej możliwej okazji wypróbuj to czego dzisiaj Cię nauczyłem. Sytuacji w których możesz to zrobić, jak już wcześniej napisałem, jest wiele. Jeśli jesteś w związku lub po prostu spotykasz się z kimś – sprawa jest „prosta jak obręcz”.

Napisz mi jaki efekt osiągnąłeś komentując poniżej.

Kolejna lekcja już za 3 dni.

Powodzenia i baw się dobrze.

Look

P.S. Jeśli podoba Ci się ten materiał, powiedz o nim znajomym, proszę. Bardzo mi na tym zależy.

 

10 Responses

 1. Andrzej 09-05-2012 / 16:00

  tak sobie . wcześniej znałem już metodę NLS

 2. admin 09-05-2012 / 17:13

  🙂 Widać, że jeszcze nie wykorzystałeś, dlatego na pełnym loozie opublikowałem Twój komentarz 🙂

  NLS też jest jednym z nurtów uwodzenia. Moją radą dla wszystkich jest poznanie i sprawdzenie różnych metod oraz technik i na podstawie zdobytej wiedzy wypracowanie swojego własnego stylu. To jest dłuższy temat ostatnio poruszany w środowisku i chyba też za jakiś czas napiszę o tym artykuł 🙂

  P.S. To dopiero pierwsza lekcja 😀

 3. antoni 24-05-2012 / 14:29

  To prawda znam to zjawisko poczółem jego moc będąc z koleżanką a potem dziewczyną . Nie broniła się gdy przeszedłem moimi ustami do jej, całując ją . A wczesnie dotykiem naszych dłoni rozpaliłem ją

 4. Mirosław 29-01-2013 / 11:23

  Bardzo dobre porady jak stosować swój dotyk w stosunku do bardzo delikatnej istoty jaką jest kobieta i sprawić jej przyjemność. Gruszczyk Mirosław

 5. Jarek 08-01-2014 / 20:55

  Cześć 🙂
  Ile części ma kurs?
  Mam już Twoją książkę, planujesz coś nowego?
  Gdzie polecasz się dalej szkolić i jak być jeszcze lepszym?

  Pozdrawiam.

 6. Look 08-01-2014 / 23:31

  Hej 🙂

  Kurs ma 4 części. Wkrótce będę mógł polecić jeden kursik, tylko jeszcze muszę go sprawdzić 🙂

  Kolejne poradniki w swoim czasie. Póki co w tym miesiącu powinieneś ode mnie dostać info z w/w kursem.

  Pozdro
  Look

 7. Dawid 06-02-2014 / 02:28

  Poradnik dobry, czekam na 2 kurs 😉

  Wielkie dzięki, że pomagasz i dzielisz się swoją wiedzą z innymi facetami. Serio wielki szacunek 🙂

  Pozdrawiam.

 8. Look 06-02-2014 / 02:34

  Spoko, dzięki za dobre słowa. Stosuj zdobywaną wiedzę a będzie Ci służyła 🙂

 9. Dawid 06-02-2014 / 02:41

  Przepraszam, że zawracam głowę o takiej godzinie, ale czy jest dostęp do drugiej lekcji i gdzie można uzyskać hasło? 🙂

 10. Look 06-02-2014 / 03:42

  Linka i hasło do drugiej lekcji dostaniesz mail’em, za ok. 3 dni 😉 Jeśli chcesz szybciej poszerzyć wiedzę mogę polecić Ci moją książkę – jest tam znacznie więcej wszystkiego i gwarantuję, że będziesz zadowolony 🙂
  Link do niej: http://sztuka-ekstazy-oralnej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.